HISTÓRIA

V roku 1964 vznikol Slovenský zväz ovocinárov a záhradkárov. Mal 30 členov, zväčša starších obyvateľov obce. Prvým predsedom bol Filip Dvorský, tajomníkom Anton Zinga. Svoju činnosť organizácia rozvinula s novým vedením (1970): predseda A. Tokoš, tajomník F. Dobiaš, hospodár Š. Tománek, pokladník F. Kolaja. Revíznu komisiu tvorili L. Václavek, J. Babic, A. Mihály. Členovia zväzu sa zúčastňovali súťaží pre záhradkárov, v rámci okresu organizovali nákupy ovocných stromčekov a hnojív pre svojich členov. V zime poriadali odborné prednášky a prispievali pomocnou rukou iným zložkám obce.

OBECNÉ ZASTUPITEĽSTVO

starosta obce Pavol Burda

poslanci a komisie

Pavel Petrík zástupca starostu